Wydarzenia archiwalne

12.05.2018 / ANDRZEJ I MAJA SIKOROWSCY W PARKU ORUŃSKIM

Scena Muzyczna Gdańsk otwiera cykl koncertów piosenki aktorskiej w Amfiteatrze Orana Parku Oruńskiego. Już 12 maja o godz. 18.00 odbędzie się pierwszy koncert całego cyklu, podczas którego na scenie wystąpi Andrzej Sikorowski wraz ze swoją córka Mają oraz zespołem.

12-13.05.2018 / WARSZTATY WOKALNE CHÓR NIEŚPIEWAJĄCY

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH WARSZTATY WOKALNE ZOSTAŁY ODWOŁANE. OSOBY, KTÓRE DOKONAŁY PŁATNOŚCI OTRZYMAJĄ ZWROT WPŁACONYCH PIENIĘDZY.

23.06.2018 / FESTIWAL KOLORÓW NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ

Lato zaczyna się w Gdańsku! Czas otworzyć sezon imprez plenerowych w Gdańsku. Niezmiennie od wielu lat inauguracyjną imprezą jest Noc Świętojańska, którą w tym roku ponownie łączymy z Festiwalem Kolorów. Będzie kolorowo, wesoło, hucznie i przede wszystkim muzycznie! Zobacz, co nas czeka 23 czerwca na Placu Zebrań Ludowych. 

16.02.2018 / KONCERT RELAKSACYJNY WILD FLOW

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury z radością zaprasza na relaksacyjną podróż wśród dźwięków śpiewających mis i gongów tybetańskich, kalimby, bębnów szamańskich, drumli oraz dzwonków Zaphir. W trakcie tej podróży pozwolimy Wam osiągnąć stan głębokiego relaksu. 

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BILETÓW GOTÓWKĄ DO DNIA 16.02.2018 W KASIE W BUDYNKU SCENY MUZYCZNEJ GAK

03.03.2018 / KONCERT ROBERT KASPRZYCKI

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na niezapomnianą muzyczną ucztę z okazji Dnia Kobiet i dużą dawkę solidnego grania podczas koncertu Roberta Kasprzyckiego, showman’a obdarzonego niesamowitym poczuciem humoru. Koncert odbędzie się już 3 marca w Scenie Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25 o godz. 19.00.

03-04.03.2018 / WARSZTATY ŚPIEWU ALIKWOTOWEGO

Już w marcu zapraszamy na warsztaty z nauki śpiewu alikwotowego do Sceny Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury. 

10-11.03.2018 / AFRO STAGE WORKSHOPS

Święto muzyki i tańca Zachodniej Afryki, już w weekend (10-11.03.2018), w Scenie Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury.
Przed nami dwa intensywne dni warsztatów DJEMBE z wirtuozem djembe - Wojtkiem Pęczkiem oraz AFRO DANCE z wybitną tancerką afro - Anetą Szlachetą oraz gościem specjalnym Norah Mc Gettigan! 

17.03.2018 / KONCERT MUSICALOWO - ROZRYWKOWY

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na wyjątkowy, kobiecy wieczór w wydaniu Kingii Stańko i Pauliny Wojtowicz. Koncert musicalowo-rozrywkowy odbędzie się 17 marca o godz. 19, dedykujemy go wszystkim kobietom, niezależnie od wieku, ale nie wykluczamy również udziału mężczyzn. 

14.04.2018 / KRYSTYNA DURYS Z ZESPOŁEM 'With love to Ella Fitzgerald'

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert jazzu swingującego KRYSTYNY DURYS, laureatki 2. miejsca w kat. "Nowa Nadzieja" ankiety czytelników magazynu Jazz Forum i pierwszej polskiej wokalistki swingowej zaproszonej na największy festiwal jazzowy na półkuli południowej - Java Jazz Festival (2017).