Wydarzenia archiwalne

18.11.2017/ROBERT KASPRZYCKI BAND

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na niezapomnianą muzyczną ucztę i dużą dawkę solidnego grania podczas koncertu Roberta Kasprzyckiego, showman’a obdarzonego niesamowitym poczuciem humoru. Koncert odbędzie się już 18 listopada w Scenie Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25 o godz. 19.00. 

23.06.2017 / FESTIWAL KOLORÓW NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ

Jak co roku, w czerwcu, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury otwiera sezon imprez plenerowych na Placu Zebrań Ludowych. Inauguracyjną imprezą jest Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej 2017! 

 

AKREDYTACJE DZIENNIKARSKIE

27.05.2017 / JOHN LEYSNER MUSIC SHOW

 Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na niesamowity koncert. Połączenie soul’u, funk’y, jazz’u oraz pop’u w wykonaniu niezwykłych muzyków John’a Leysner’a i Roberta Jakubca już 27 maja w Scenie Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25. 

20.05.2017 / WARSZTATY KOBIET MOCY

 Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury z radością zaprasza na Warsztaty Kobiet Mocy. W ich trakcie nauczymy się podstaw tańca, którego korzenie sięgają zachodniej Afryki (Afro Dance), a także rozciągniemy się, odprężymy i jednocześnie naładujemy energią w trakcie unikalnej i jedynej w swoim rodzaju praktyki Afro Flow Yoga, a to wszystko z muzyką graną na żywo!

20.05.2017 / IT'S A BEGINNING

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert musical’owo - rozrywkowy w wykonaniu Agnieszki Tylutki i Pauliny Wojtowicz, który odbędzie się 20 maja 2017 r. o godz. 19 w budynku Sceny Muzycznej przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku. 

13.05.2017 / BREL RAZ JESZCZE

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na kolejny koncert w ramach cyklu piosenki francuskiej pt: „Brel raz jeszcze” , który odbędzie się  13 maja o godz. 19 w Scenie Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku. 

22.04.2017 / TRIOPERKA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert zespołu Trio Per Ka. Trzech perkusistów, trzej muzycy, trzy różne miasta, trzy różne charaktery - ale jedna pasja. Sztuka sama w sobie, przyjdź, zobacz, posłuchaj już 22 kwietnia o godz.19 w Scenie Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku. 

09.04.2017 / KONCERT - OLA MOŃKO TRIO

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert zespołu Ola Mońko Trio. W programie jazz, utwory Johna Coltrana, Richardsa Rodgersa/Lorenza Harta, Sonny Rollinsa, Buda Powella i aranżacje Aleksandry Mońko-Allen.

08.04.2017 / GDAŃSK BEATBOX DAY

Już 8 kwietnia, w ramach trzeciej odsłony Gdańsk Beatbox Day, zapraszamy Was na niesamowite warsztaty Beatbox w Scenie Muzycznej GAK. Specjalnie dla Was warsztaty poprowadzi Dharni – nasz wyjątkowy gość z Singapuru. 

02.04.2017 / KONCERT KRYSTYNY DURYS

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert jazzu swingującego KRYSTYNY DURYS, laureatki 2. miejsca w kat. "Nowa Nadzieja" ankiety "Jazz Top 2016" magazynu "Jazz Forum" pt. "TRIBUTE TO LADIES OF JAZZ".