Wydarzenia archiwalne

20.05.2017 / WARSZTATY KOBIET MOCY

 Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury z radością zaprasza na Warsztaty Kobiet Mocy. W ich trakcie nauczymy się podstaw tańca, którego korzenie sięgają zachodniej Afryki (Afro Dance), a także rozciągniemy się, odprężymy i jednocześnie naładujemy energią w trakcie unikalnej i jedynej w swoim rodzaju praktyki Afro Flow Yoga, a to wszystko z muzyką graną na żywo!

20.05.2017 / IT'S A BEGINNING

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert musical’owo - rozrywkowy w wykonaniu Agnieszki Tylutki i Pauliny Wojtowicz, który odbędzie się 20 maja 2017 r. o godz. 19 w budynku Sceny Muzycznej przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku. 

13.05.2017 / BREL RAZ JESZCZE

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na kolejny koncert w ramach cyklu piosenki francuskiej pt: „Brel raz jeszcze” , który odbędzie się  13 maja o godz. 19 w Scenie Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku. 

22.04.2017 / TRIOPERKA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert zespołu Trio Per Ka. Trzech perkusistów, trzej muzycy, trzy różne miasta, trzy różne charaktery - ale jedna pasja. Sztuka sama w sobie, przyjdź, zobacz, posłuchaj już 22 kwietnia o godz.19 w Scenie Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku. 

09.04.2017 / KONCERT - OLA MOŃKO TRIO

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert zespołu Ola Mońko Trio. W programie jazz, utwory Johna Coltrana, Richardsa Rodgersa/Lorenza Harta, Sonny Rollinsa, Buda Powella i aranżacje Aleksandry Mońko-Allen.

08.04.2017 / GDAŃSK BEATBOX DAY

Już 8 kwietnia, w ramach trzeciej odsłony Gdańsk Beatbox Day, zapraszamy Was na niesamowite warsztaty Beatbox w Scenie Muzycznej GAK. Specjalnie dla Was warsztaty poprowadzi Dharni – nasz wyjątkowy gość z Singapuru. 

02.04.2017 / KONCERT KRYSTYNY DURYS

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert jazzu swingującego KRYSTYNY DURYS, laureatki 2. miejsca w kat. "Nowa Nadzieja" ankiety "Jazz Top 2016" magazynu "Jazz Forum" pt. "TRIBUTE TO LADIES OF JAZZ".

25.03.2017 / JAMAJSKIE WARSZTATY DANCEHALL

Zapraszamy na Jamajskie Warsztaty Dancehall! Przed nami intensywne trzygodzinne warsztaty z Darią!

25.03.2017 / KONCERT ZESPOŁU MUZ-ART

Wszystkich Państwa, którzy otrzymali zaproszenie na koncert Muz-Art, który odbędzie w Scenie Muzycznej GAK informujemy, iż na zaproszeniu wystąpił błąd - koncert odbędzie się 25 marca, tj. sobota.

 

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert wszystkich fanów słowiańskiej kultury muzycznej i nie tylko! Już 25 marca o godz. 19.00 wystąpi dla nas zespół Muz-Art, który w swoim repertuarze gra popularne rosyjskie, ukraińskie oraz polskie piosenki estradowe w stylu retro, jazz, blues oraz światowe hity i autorskie utwory. 

19.03.2017 - 07.04.2017 / WYSTAWA RZEŹBY STANISŁAW GIERADA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na wernisaż wystawy rzeźby Stanisława Gierady. Wystawa zorganizowana w ramach projektu „Smaki Muzyki”, który prezentuje twórczość trójmiejskich muzyków oraz Artystów należących do Związku Polskich Artystów Plastyków Okręg Gdański.