Wydarzenia archiwalne

09.04.2017 / KONCERT - OLA MOŃKO TRIO

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert zespołu Ola Mońko Trio. W programie jazz, utwory Johna Coltrana, Richardsa Rodgersa/Lorenza Harta, Sonny Rollinsa, Buda Powella i aranżacje Aleksandry Mońko-Allen.

08.04.2017 / GDAŃSK BEATBOX DAY

Już 8 kwietnia, w ramach trzeciej odsłony Gdańsk Beatbox Day, zapraszamy Was na niesamowite warsztaty Beatbox w Scenie Muzycznej GAK. Specjalnie dla Was warsztaty poprowadzi Dharni – nasz wyjątkowy gość z Singapuru. 

02.04.2017 / KONCERT KRYSTYNY DURYS

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert jazzu swingującego KRYSTYNY DURYS, laureatki 2. miejsca w kat. "Nowa Nadzieja" ankiety "Jazz Top 2016" magazynu "Jazz Forum" pt. "TRIBUTE TO LADIES OF JAZZ".

25.03.2017 / JAMAJSKIE WARSZTATY DANCEHALL

Zapraszamy na Jamajskie Warsztaty Dancehall! Przed nami intensywne trzygodzinne warsztaty z Darią!

25.03.2017 / KONCERT ZESPOŁU MUZ-ART

Wszystkich Państwa, którzy otrzymali zaproszenie na koncert Muz-Art, który odbędzie w Scenie Muzycznej GAK informujemy, iż na zaproszeniu wystąpił błąd - koncert odbędzie się 25 marca, tj. sobota.

 

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert wszystkich fanów słowiańskiej kultury muzycznej i nie tylko! Już 25 marca o godz. 19.00 wystąpi dla nas zespół Muz-Art, który w swoim repertuarze gra popularne rosyjskie, ukraińskie oraz polskie piosenki estradowe w stylu retro, jazz, blues oraz światowe hity i autorskie utwory. 

19.03.2017 - 07.04.2017 / WYSTAWA RZEŹBY STANISŁAW GIERADA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na wernisaż wystawy rzeźby Stanisława Gierady. Wystawa zorganizowana w ramach projektu „Smaki Muzyki”, który prezentuje twórczość trójmiejskich muzyków oraz Artystów należących do Związku Polskich Artystów Plastyków Okręg Gdański.

19.03.2017 / SMAKI MUZYKI - JJL TRIO BLUES BAND

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na ostatni koncert z cyklu Smaków Muzyki, który odbędzie się 19 marca o godz. 18. Tym razem przeniesiemy się w świat bluesa, a zagra dla nas zespół JJL Trio Blues Band, który w swoim repertuarze łączy blues z elementami jazzu, fusion i rocka.

14.02.2017 / WALENTYNKI NA LODOWISKU

Już 14 lutego Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na wspólne świętowanie Dnia Zakochanych na Lodowisku Miejskim w Gdańsku! W tym roku Walentynkowe Ślizganie zbiega się z inauguracją 50-lecia Gdańskiego Archipelagu Kultury, dzięki czemu nabiera wyjątkowego kształtu.

18.02.2017 / AFRO STAGE WORKSHOPS

Już w sobotę, 18.02.2017 r. o godz. 12.00 w Scenie Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury prawdziwe święto muzyki Zachodniej Afryki.

 

Przed nami intensywne trzygodzinne warsztaty DJEMBE z wirtuozem djembe - Kubą Lichwą. Mamy wyjątkową okazję szkolić się pod jego mistrzowskim uchem i poznać jego niesamowity kunszt i głębokie podejście do muzyki zachodnio-afrykańskiej.

25.02.2017 / ROGALSKA TRIO - SMAKI MUZYKI

Z Nowym Rokiem Scena Muzyczna GAK wprowadza nowy cykl koncertów SMAKI MUZYKI.

Już 25 lutego o godz. 18.00 zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Smaków Muzyki. To właśnie wtedy zabierzemy Państwa w świat muzyki klasycznej, a zagra dla nas Rogalska Trio!