Wydarzenia archiwalne

11.03.2017 / DZIEŃ KOBIET MOCY

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury z radością zaprasza na Święto kobiet, uczczone warsztatami tańca, jogi i koncertem relaksacyjnym. W trakcie całodniowych warsztatów nauczymy się podstaw tańca, którego korzenie sięgają zachodniej Afryki (Afro Dance i Dundun dance), rozciągniemy się i odprężymy w trakcie praktyki jogi Yin, a na koniec udamy się w muzyczną relaksacyjną podróż wśród dźwięków śpiewających mis i gongów tybetańskich, kalimby, bębnów i dzwonków Zaphir.

02.02.2017 / GDAŃSK BEATBOX DAY

Już 2 lutego o godz. 18.30 zapraszamy na kolejny Gdańsk Beatbox Day w Scenie Muzycznej GAK! Tym razem zabierzemy Was w świat beatboxu razem z Jahdeck’iem. 

20-21.01.2017 / AFRO STAGE WORKSHOPS

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury z radością zaprasza na Święto muzyki i tańca Zachodniej Afryki. W programie dwa dni intensywnych warsztatów DJEMBE, afro i dundun dance oraz warsztaty gry na dundunach. Wszystko to w wykonaniu prawdziwego wirtuoza djembe - Paula Grocotta, wybitnych tancerek afro - Aniki Kamińskiej i Kasi Makowieckiej oraz trójmiejskiego człowieka orkiestry – niezwykłego instruktora afro dźwięków - Marka Malinowskiego. A na deser warsztaty prowadzone przez tancerki z zespołu Nandaloo oraz Jam session z muzykami z zespołu Cocodjembe i Nandaloo. Wejdźmy w nowy rok z pokładem energii!

 

22.01.2017 / OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI ARTYSTYCZNEJ

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury oraz główny organizator Fundacja EDF Polska
ma zaszczyt zaprosić na Eliminacje Regionalne OFPA 2017 oraz uroczysty Koncert Galowy,
które odbędą się 22 stycznia 2017 r. o godz. 18:00, w sali widowiskowej Sceny Muzycznej GAK, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.

28.01.2017 / KABARET POD NAPIĘCIEM

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na niezapomniany wieczór śmiechu, radości i zabawy w wykonaniu gdańskiego Kabaretu Pod Napięciem. Na ten niesamowity wieczór zapraszamy już 28 stycznia o godz. 19 w Scenie Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25. 

29.01.2017 / SMAK JAZZU

Z Nowym Rokiem Scena Muzyczna GAK wprowadza nowy cykl koncertów SMAKI MUZYKI. 

Pierwszy z planowanych koncertów, którego tematem przewodnim będzie JAZZ odbędzie się już 29 stycznia o godz. 18 w budynku Sceny Muzycznej przy ul. Powstańców Warszawskich 25, a wystąpi Łukasz Juźko Quartet. 

31.01.2017 / WARSZTATY BĘBNIARSKIE

W ramach Święta Gdańskiej Nauki Scena Muzyczna GAK we współpracy z Fundacją Gdańską zapraszają na warsztaty bębniarskie dla dzieci i dorosłych. Warsztaty odbędą się 31 stycznia w budynku Sceny Muzycznej GAK, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku w godz. 12.00 i 13.30 (grupa dziecięca) oraz godz. 18.00 (grupa dla dorosłych). Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy prowadzone przez Fundację Gdańską: morchowska@fundacjagdanska.pl. 

14.01.2018 / GDAŃSK DLA ORKIESTRY

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury już od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy od strony technicznej. W tym roku również zapraszamy na Wielki finał, który odbędzie się już 14 stycznia od godz. 15.00 na Targu Węglowym w Gdańsku.

 

02.02.2018 / DANNY HANDLEY

 Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na niesamowity koncert. 

03.02.2018 / JOHN LEYSNER MUSIC SHOW WITH BAND

 Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na niesamowity koncert. Połączenie soul’u, funk’y oraz jazz’u w wykonaniu John’a Leysner’a i jego band’u już 3 lutego w Scenie Muzycznej GAK.